جستجو:  
سه شنبه 28 اسفند 1397
فراخوان صفحه اول > اخبار شرکت - جزئيات اخبار

سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه (س) تسلیت باد.


 
 
 
 
حضرت معصومه (س) دختر گرانقدر هفتمین پیشوای شیعیان جهان و نمونه عصمت و صبر وایثار بوده که در تاریخ اسلام و در صحنه های علم، عرفان، ایمان، سیاست، و حمایت از مقام رهبری، نقشی موثر و ممتاز داشتند. ایشان یادآور همه پاکان و پاکیزه خویان است. بزرگ زنی که زندگانی با معنا را برای شیعیان تفسیر کرده و راه دین داری و عفاف را به ما آموخته است. او سیده جلیله ای است که نسب مبارکش، به پاک نهادان می رسد و همه نیکی ها و فضلیت ها را از خدا مردان به ارث برده است.
او، ستاره آسمان حقیقت و بیداری و کعبه آرزوهای ما غربت زدگان خاک نشین است. معصومه علیهاالسلام هم نام درخشنده ترین بانوی دو عالم، جلوه ای از صلابت و عزت، گوهری از دریای عصمت و حیا و عفت، یادگاری از رحمت حضرت پیامبر خدا، نوگلی از گلشن الهی، خواهر خورشید خراسان، و اسوه همه دل سوختگان است.
بدون شک این ایام فرصت مناسبی برای شناخت بهتر شخصیت این بانوی مکرم و جایگاه معنوی ایشان در جهت الگو گرفتن از آن شخصیت بزرگوار بوده و بهترین راه دستیابی بانوان جامعه اسلامی به زندگی سالم، موفقیت، سعادتمندی و بهروزی است.
فرارسیدن سالروز وفات کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) را به تمامی محبان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام به ویژه ساکنان و گردشگران جزیره کیش تسلیت عرض می نمایم .


روابط عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا

 
 
    گروه خبري   :   اخبار شرکت تاریخ    :   1397/09/26 ساعت    :   13:09:27
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید