جستجو:  
سه شنبه 28 اسفند 1397
فراخوان صفحه اول > اخبار شرکت - جزئيات اخبار

میلاد با سعادت واسطه فیض خداوند،حضرت امام حسن عسگری (ع) مبارک باد.

 

 
 
 
فرا رسیدن میلادها و شهادتها فرصتی برای تدبر در آیین پاک امامان و صالحان است .امامانی که با از خودگذشتگی و تسلیم محض در برابر پروردگار و پرهیز از دنیا طلبی و تعلق خاطر به مردم، همیشه یاد و نامشان را جاودانه ساختند و تا زنده ایم به میلادشان شاد و به رحلتشان در سوگ خواهیم بود .

هشتم ربیع الثانی ولادت با سعادت امام حسن عسکری (ع ) نیز نقطه عطفی در تاریخ تشیع بود. آماده سازی شیعیان برای ورود به دوران غیبت منجی بزرگ عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج) مسئولیت خطیری بود که با صبر و بردباری و درایت بی نظیر ایشان به نیکوترین شکل به انجام رسید. ایشان در دوران امامت پر بار خویش، آثار مهمی از تفسیر قرآن و نشر احکام و بیان مسائل فقهی بر جای گذاشتند و بهره مندی مسلمانان از تعلیمات عالیه قرآنی، تبحر مسلمانان در فقه و فلسفه، ترویج مناظرات کلامی و نهادینه کردن اصل امامت در جامعه مسلمین، از دیگر برکات دوران امامت حضرت امام حسن عسگری (ع) بود.
بار دیگر با تبریک ولادت خجسته یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت از خداوند متعال برای تمامی مسلمانان توفیق بهره مندی از تعالیم ارزشمند این امام همام و حرکت در مسیر حق و حقیقت را مسئلت داریم.

روابط عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا

 
 
 
 
 
    گروه خبري   :   اخبار شرکت تاریخ    :   1397/09/24 ساعت    :   13:01:15
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید