جستجو:  
سه شنبه 28 اسفند 1397
فراخوان صفحه اول > اخبار شرکت - جزئيات اخبار

میلاد پیامبر صلح و مهربانی حضرت عیسی مسیح (ع) مبارک باد


 
مسیح آمد تا جهل بمیرد و روح معنوی الهی بر آسمان دل ها بتابد. سلام بر عیسی (ع)، روح خدا، او که ترنم نزول باران رحمت و تکمیل دین الهی توسط پیامبر ختمی مرتبت حضرت محمد (ص) را به نسل ها و عصرهای آینده مژده داد. 
عیسی بن مریم علیه‌السّلام منادی رحمت و برکت و هدایت الهی برای انسانها بود، او در تاریکی شرک و ظلم و دنیای آلوده به گناه و گمراهی، نور هدایتی بود که همه انسانها را به راه خدا هدایت کرد و زلال رحمتی بود که جانها و دلها را شستشو می داد.
در میلاد منادی بزرگ صلح و عدالت، حضرت عیسی بن مریم (ع) و آغاز سال 2019 میلادی امیدواریم در سایه تعالیم انسان‌ساز انبیای الهی، امنیت و آرامش بیش از پیش در جهان گسترش یابد. جهان امروزی که بیش از هر زمان دیگری به بازگشت آموزه ها و معارف پیام آوران بزرگ الهی برای دستیابی به عدالت، صلح و آرامش، کاهش نابرابری ها و پیشرفت نیاز دارد. 
فرا رسیدن میلاد سراسرنور و رحمت پیامبر بزرگ الهی و پیام آور صلح و دوستی حضرت عیسی مسیح (ع) و فرا رسیدن آغاز سال نو میلادی را به هموطنان و همکاران محترم مسیحی تبریک و تهنیت می گوییم و امیدواریم سال نو را با شادی، سلامت و نیک بختی آغاز و سپری کنند.

 
روابط عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا
    گروه خبري   :   اخبار شرکت تاریخ    :   1397/10/04 ساعت    :   15:40:56
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید