جستجو:  
شنبه 29 دی 1397
فراخوان صفحه اول > اخبار شرکت - جزئيات اخبار

مراسم تودیع مدیرعامل سابق و معارفه مدیر عامل جدید سمیکو

بر اساس مصوبه مورخ ۹۶.۱۱.۲۹ هیئت مدیره شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا و تأیید مدیرعامل محترم گروه خودروسازی سایپا آقای محمدرضا حیدری کرد زنگنه ...

 
 
 
 
بر اساس مصوبه مورخ ۹۶.۱۱.۲۹ هیئت مدیره شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا و تأیید مدیرعامل محترم گروه خودروسازی سایپا آقای محمدرضا حیدری کرد زنگنه بعنوان مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا منصوب و معرفی گردیدند .
طبق گزارش روابط عمومی شرکت ، در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا ، آقای دکتر بادکوبه رئیس هیئت مدیره گروه خودروسازی سایپا از تلاش ها و زحمات آقای نظری تشکر و قدردانی نمودند و اظهار داشتند که ایشان تعامل خوبی با گروه سایپا برقرار نمودند و اینگونه تغییرات مدیریتی به منزله روح تازه ای در پیکره سازمان خواهد بود و همچنین سایر اعضای هیئت مدیره شرکت از عملکرد آقای نظری در دوران تصدی مدیریت شرکت ابراز رضایت نموده و از ایشان تقدیر بعمل آوردند . سپس رئیس هیئت مدیره گروه ، آقای محمدرضا حیدری کرد زنگنه را بعنوان مدیرعامل جدید شرکت معرفی نمودند و اظهار داشتند که هیئت مدیره شرکت نهایت همکاری را در راستای منافع سهامداران با ایشان خواهند داشت . پس از آن آقای حیدری کرد زنگنه مدیرعامل جدید شرکت گفت : تغییرات در سطوح مدیریتی نه تنها در یک شرکت یا کشور بلکه در تمام دنیا امری طبیعی است و مختص این شرکت نبوده و نیست ، ولی آن چیزیکه از عملکرد هر شخص و یا مدیری در این دنیا می ماند نام نیک و اخلاق نیک است . لذا ما باید تلاش کنیم در هرجائیکه هستیم فقط از خود نام نیک بگذاریم والا همه چیز فنا شدنی است و بیان داشتند که هر آمدنی رفتنی دارد ، هر دادی ستدی دارد ، هر حیاتی مماتی دارد و هر عشقی فنایی دارد .
در خاتمه آقای حیدری کرد زنگنه از حسن اعتماد مدیرعامل محترم گروه سایپا و اعضاء هیئت مدیره شرکت در واگذاری این سمت به ایشان تشکر و سپاسگذاری نمودند .
شایان ذکر است آقای محمدرضا حیدری کرد زنگنه دانش آموخته رشته حسابداری و حقوق با نوشتن چندین مقاله تخصصی و سیاسی و فرهنگی چاپ شده در نشریات میباشد و 35 سال سابقه مدیریتی در شرکتها و نهادهای مختلف به شرح زیر در کارنامه خود دارد :
رئیس هیئت مدیره شرکتهای اروند خودرو ، مهندسی دنده فن آور ، اجزاء ماشین گستر آرین ، خدمات بیمه ایران خودرو ، شیشه های ایمنی به نور ، موسسه حسابرسی جمعبندان ، رادیاتور ایران 
مدیر عامل شرکتهای ساختمانی ستاره جنوب ، شرکت پشتیبانی ایثارگران ، موسسه حسابرسی و خدمات مالی حساب بندان 
معاون مالی و برنامه ریزی بنیاد مستضعفان و جانبازان استان خوزستان 
قائم مقام مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت عمران و مسکن خوزستان 
معاون مالی و پشتیبانی و عضو هیئت عامل شرکت سرمایه گذاری مسکن شعبه جنوبغرب ایران 
مدیر امور شرکتها و توسعه مدیریت نوین
مشاور مدیرعامل و سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری مگا موتور سایپا 
معاون مالی و اقتصادی شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو و مشاور حقوقی و مالیاتی در چندین شرکت .
 
 
متن  خداحافظی آقای سعید نظری :
 
    
بنام یگانه ی هستی بخش
 
 
پروردگارا مرا در هر کار با صداقت وارد کن و با صداقت خارج ساز و از سوی خود حجتی یاری کننده برایم قرار ده. سوره اسراء ، آیه ۸۰
آری هر آمدی، رفتی در پیش دارد
خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا و پر محبت شما همکاران گرامی سپری کنم ، به یقین ادعا میکنم که در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های انسانی ،اخلاقی ،علمی و فنی شما معاونین ومدیران توانمند و همکاران پرتلاش گروه سایپا نصیب اینجانب شده است .
خوشحالم که از لحظه پذیرش مسئولیت، صادقانه به صورت شبانه روزی تلاش و سعی نمودم برای شما خادمی سخت کوش بوده و برای نظام و انقلاب مایه سرافکندگی نباشم ، تلاش وسعی بنده واعضای محترم هیات مدیره شرکت این بود که امانت دار صادق وحافظ منافع شما عزیزان باشیم ازجمله اقدامات کاهش بدهی پنج هزارو ششصد میلیارد ریالی شرکت وثبت دو مرحله افزایش سرمایه وانجام مراحل افزایش سرمایه سوم که باثبت نهایی ان شاالله سرمایه سمیکو بالغ برچهارهزاروهشتصدمیلیارد ریال میگردد.
در این ارتباط با موفقیت ها، و شادی های شما خوبان شاد و برای مشکلات و گرفتاری های شما غمگین و تمام تلاشم را به کار گرفتم تا بتوانم برای رفع مشکلات و یا کاهش آنها گام بردارم و لحظاتی برای من شیرین تر از آن لحظه ای وجود نداشت که شاهد رضایتمندی شما در برگزاری بموقع مجامع عمومی وتصویب پرداخت سود سهام باشروع سال جدید بودیم و بدون تردید اذعان می دارم که اگر نبود لطف و عنایات پروردگار و استمداد از روح شهیدان همیشه شاهد و حمایت هــــــای مدیریت وهیات مدیره محترم گروه سایپا واظهار لطف شما بزرگواران ، هیچ تلاش و کوششی به ثمر نمی نشست .
با اذعان به این حقیقت که، آنچه محقق شده، لطف پروردگار و آنچه مانده، بضاعت ناچیز بنده بوده است،کلیه دوستان و همکاران صمیمی ام را ، به خدا می سپارم و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت ، بر من ببخشایند
امیدوارم با بذل کرم شما و حقوقی که به هر دلیل بر گردن حقیر دارید، عفو بفرمایید و خطاهای مرا ببخشید و از وعده تخلف ناپذیر عفو ربوبی برخوردار گردید که فرمود «ولیعفوا ولیصفحوا، الا تحبون ان یغفر الله لکم» دعای خیر شما را طلب می‌نمایم که بدون عنایت و توجه حق جل و علی هیچ توفیق نخواهیم یافت
در سایه عنایات امام عصر (عج)، برای همگی آرزوی توفیق و سربلندی از درگاه ایزد منان را دارم و برای مدیر عامل محترم جناب آقای دکتر محمدرضا حیدری کرد زنگنه آرزوی موفقیت می نمایم.

ارادتمند
سعید نظری 
 
 
 
 
 
 
 
 
    گروه خبري   :   اخبار شرکت تاریخ    :   1396/12/13 ساعت    :   17:10:13
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید