جستجو:  
شنبه 29 دی 1397
فراخوان صفحه اول > اخبار شرکت - جزئيات اخبار

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیک خودرو تابان تاخت

مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید شرکت تجارت الکترونیک خودرو تابان تاخت با حضور جناب آقای دکتر محمدرضا حیدری کرد زنگه مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا و جمعی از مدیران هلدینگ و اعضای هیات مدیره شرکت تجارت الکترونیک خودرو تابان تاخت روز دوشنبه مورخ 97.01.27 در سالن کنفرانس شرکت سمیکو برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی شرکت سمیکو ، در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید شرکت تجارت الکترونیک خودرو تابان تاخت ، آقای دکتر محمدرضا حیدری کرد زنگنه مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا با عنوان نمودن برخی استراتژیها به تشریح آنها نیز پرداختند که در ذیل به تفصیل به آن موارد پرداخته ایم.
ایشان یادآور شدند اگر اقتصاد ما اقتصاد شیشه ای بود خیلی از فسادهایی که امروزه در کشور وجود دارد اتفاق نمی افتاد. در همین راستا شرکتها نیز می بایست یک شرکت شیشه ای باشند ، به این معنی که کلیه فعالیت ها اعم از درآمدها و هزینه ها و هرگونه فعالیتی که در شرکت انجام می پذیرد به صورت بسیار شفاف در معرض دید همگان قرار گیرد و اگر موردفساد یا خلافی بر اثر اطلاعاتی که ما ارائه می دهیم دیده شود به موقع مرتفع می گردد . 
در همه فعالیتها ، مهم "عمل " است نه " گفتار" . در خصوص گفتار اشخاص نمیتوان این نتیجه را متصور شد که او شخصی خوب و عاری از هرگونه انحراف است مگر اینکه عمل آن را ببینید . درزمانی که عمل فرد دیده شود و گفتارش شنیده نشود میتوان اعمال فرد را تا حدی معقول تایید نمود. 
برای رسیدن به یک تعالی سازمانی می بایست استراتژیهایی نیز تعیین نمود که به اختصار برخی از این استراتژیها را معرفی می نماییم. یکی از استراتژی ها شفافیت است و انتظار داریم شرکت های زیرمجموعه ما حتما در این مسیر حرکت کنند . 
مورد دیگر کاهش بهای تمام شده است ، می بایست به سمتی حرکت کنیم که رو به اقتصاد بی وزنی باشد . اقتصادهای کلنگی و سنتی دیگر در جوامع پاسخگو نمی باشند و اگر سیر کوتاهی راجع به بنگاههای اقتصادی دنیا انجام دهیم می بینیم بنگاهها و شرکت هایی موفق هستند که در مسیر اقتصاد بی وزنی حرکت کرده اند. 
استراتژی دیگر انضباط مالی است. بدین معنی که ما باید بر روی دارایی هایمان مدیریت نماییم و اگر در این مسیر کوتاهی صورت پذیرد بدون شک و قطعا شکست خواهیم خورد و یکی از مواردی که در تحقق انضباط مالی بسیار موثر است " هموارسازی سود " می باشد . انضباط مالی فقط کنترل بر مسائل مالی نیست ، یکی از پارامترهای انضباط مالی "هموارسازی سود " است که می تواند هم سهامدار و هم مشتری را جذب نماید و متوجه می شوند که شرکت دارای برنامه ریزی و اهدافی مشخص است. 
استراتژی بعدی کیفیت است . کیفیت فقط در تولید و کالا نیست . هر امری و هر حرکت اقتصادی که شما انجام می دهید باید کیفیت آن مورد نظر قرار گیرد. شخصیت هر سازمانی به کیفیت کاری که انجام می دهد بستگی دارد .شخصیت هر فرد هم وابسته به کاری است که انجام می دهد.
استراتژی کاهش هزینه (هزینه کردن مناسب)را به عنوان راهکاری دیگر مطرح می نماییم ؛ بعضا اینگونه تعبیر می شود که کاهش هزینه امری بسیار مطلوب است که در حقیقت اینگونه نیست و گفتن عبارت کاهش هزینه ابتدا به ساکن غلط می باشد.زیرا برنامه ریزی مناسب جهت به کارگیری هزینه ها بسیار ملموس و مناسبتر خواهد بود تا اینکه کاهش هزینه در هر موضوعی به کار بسته شود. 
در ادامه آقای حیدری کرد زنگنه از تلاش ها و زحمات آقای مهندس قراگوزلو تشکر و قدردانی نمودند و اظهار داشتند که ایشان تعامل بسیار خوبی با شرکتهای گروه سایپا در حوزه خدمات فروش کالا و تجارت الکترونیک برقرار نمودند و ابراز داشتند اینگونه تغییرات مدیریتی بمثابه نیروی تازه ای در ساختار سازمان خواهد بود و همچنین سایر اعضای هیئت مدیره شرکت تاخت نیز از عملکرد آقای قراگوزلو در دوران تصدی مدیریت شرکت تاخت ابراز رضایت نموده و از ایشان تقدیر بعمل آوردند . سپس مدیر عامل شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا ، آقای مهندس یاشار شفیعا را بعنوان مدیرعامل جدید شرکت تجارت الکترونیک خودرو تابان تاخت معرفی نمودند و اظهار داشتند که گروه سمیکو نهایت همکاری را در راستای تحقق اهداف تدوین شده با ایشان خواهند داشت . 
و درپایان از همه مدیران و کارکنان میخواهیم تا مهمترین شاخص در هر شرکت که رعایت قوانین ومقررات و اخلاق است رابه کار گیرند، زیرا ما چیزی به عنوان اخلاق حرفه ای و غیر حرفه ای نداریم. اخلاق اخلاق است .اخلاق مبنا و اساس هر حرکت و برنامه ریزی است که شما می خواهید انجام دهید .
آقای حیدری کرد زنگنه برای مدیران عامل قدیم و جدید آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون الهی را از درگاه ایزد منان خواستار شدند. ان شالله
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    گروه خبري   :   اخبار شرکت تاریخ    :   1397/01/30 ساعت    :   13:34:52
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید