جستجو:  
سه شنبه 28 اسفند 1397
فراخوان صفحه اول > اخبار شرکت - جزئيات اخبار

مراسم تودیع و معارفه مدیران و اعضای هیئت مدیره برخی شرکتهای گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا

مراسم تودیع و معارفه جمعی از مدیران و اعضای هیئت مدیره شرکتهای گروه  ...
مراسم تودیع و معارفه جمعی از مدیران و اعضای هیئت مدیره شرکتهای گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا (ستاره سفیران آینده، پیشگامان خوراک تابان  و عدالت اندیشان وصول ) در روز شنبه مورخ 1397.02.29 با حضور مدیر عامل و عضو محترم هیئت مدیره شرکت ، مدیران هلدینگ و مدیران شرکت های تابعه در سالن کنفرانس شرکت سمیکو برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی ، در این مراسم دکتر حیدری کرد زنگنه اظهار داشتند از مهمترین شاخصه ها در یک شرکت، پایبندی به قانون و مقررات و شفافیت است. هنگامی که مدیری در یک سیستم خارج از چارچوب عمل کند نشانه عدم پایبندی ایشان به قانون می باشد. ایشان برنامه ریز بودن یک مدیر را شاخصه اصلی مدیریت خواندند و آن را به مثابه یک تکلیف قلمداد کردند ، همچنین در سایر پستهای سازمانی نیز این شاخص را مهم دانستند و انتظار داشتند که مدیران عامل نیز در چارچوب قانون و مقررات کار کنند نه اینکه اجتهادی عمل کنند و سلایق خودشان را برای پیش برد اهداف سازمان بکار بگیرند. 
در ادامه ایشان اظهار داشتند، امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته برای تحقق اهداف سازمان بتوانیم با اتکا به خداوند منان و با اتکال به همت همکاران و همچنین با بکارگیری فکر و ایده های نو نتیجه مطلوب را بدست آوریم. 
آقای حیدری کرد زنگنه چاره راه سودآوری شرکت را حرکت به سوی اقتصاد بی وزنی دانستند که در حقیقت همان اقتصاد خلاقیت محور، نوآور و مبتکر است. اگر در این مسیر حرکت کنیم می توانیم بهای تمام شده را کاهش دهیم و آینده ادامه فعالیت شرکت را تضمین نماییم. 
در ادامه ایشان به تصمیم خود در خصوص برگرداندن شرکت عدالت اندیشان وصول به جایگاه خویش اشاره کردند و تاکید داشتند که شرکت عدالت اندیشان وصول را احیا خواهند کرد و کلیه امور وصول مطالبات از 30 اردیبهشت ماه توسط شرکت عدالت اندیشان وصول پیگیری خواهد شد که در همین ارتباط مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت را معرفی نمودند که آقای دکتر پورکیان به عنوان مدیر عامل و عضو موظف هیات مدیره و آقای دکتر محمدی و آقای مهندس مطهری فر به سمت اعضای غیر موظف هیات مدیره شرکت عدالت اندیشان وصول انتخاب گردیدند. 
در پایان آقای دکتر حیدری کرد زنگنه ضمن تقدیم لوح تقدیر به آقای رفیع نژاد مدیر عامل شرکت پیشگامان خوراک تابان که به افتخار بازنشستگی نائل شدند ، آقای مهندس قلی زاده را به عنوان مدیر عامل جدید و آقای مهندس رویایی را به عنوان عضو موظف هیات مدیره شرکت پیشگامان خوراک تابان معرفی کردند. 
و در همین راستا تغییراتی در شرکت ستاره سفیران آینده ایجاد شد که آقای حسینی به عنوان عضو موظف هیات مدیره در شرکت ستاره سفیران آینده منصوب و از زحمات آقای شریعتمداری تقدیر بعمل آمد. 

روابط عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    گروه خبري   :   اخبار شرکت تاریخ    :   1397/03/13 ساعت    :   14:54:47
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید