جستجو:  
چهارشنبه 1 اسفند 1397
فراخوان صفحه اول > اخبار شرکت - جزئيات اخبار

مراسم معارفه مدیر اداری و توسعه منابع انسانی شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا

به گزارش روابط عمومی : مراسم معارفه مدیر اداری و توسعه منابع انسانی  ...
مراسم معارفه مدیر اداری و توسعه منابع انسانی شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا با حضور جناب آقای دکتر محمدرضا حیدری کرد زنگنه مدیر عامل شرکت و جمعی از مدیران هلدینگ روز شنبه مورخ 97/04/02 در محل سالن جلسات شرکت گروه سمیکو برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی شرکت سمیکو، دکتر حیدری کرد زنگنه ضمن ارائه توضیحاتی اجمالی در خصوص منابع انسانی به نقش مهم، جایگاه و اهمیت آن در هر شرکت اشاره کردند و بیان داشتند که مدیران منابع انسانی علاوه بر مسائل قراردادی، باید به تمام قوانین و مقررات خاص هر شرکت که همان قوانین تشکیلاتی هر سازمان است ، اشراف داشته باشند و همینطور به قوانین عام که در ارتباط با یک سازمان وجود دارد مسلط باشند. ایشان قوانین و مقررات داخلی هر شرکت را به عنوان مثال مطرح نمودند و مواردی همچون قوانین و مقررات استخدامی ، اداری، تنخواه ، بورس و سرمایه گذاری، قانون کار و انواع آیین نامه و دستور المعل های مختلفی که بنا به آن سازمان ایجاد می شود را در حوزه مدیریت منابع انسانی حائز اهمیت دانستند.
حیدری کرد زنگنه در ادامه، اجرای برنامه های آموزشی، تعیین نیازها و استانداردهای آموزشی در توانمندسازی کارکنان را مهم دانست و آن را از ارکان اصلی توسعه منابع انسانی قلمداد نمود. 
در پایان آقای دکتر حیدری کرد زنگنه، جناب آقای مهندس " محسن پیر " را به عنوان مدیر جدید اداری و توسعه منابع انسانی شرکت معرفی کردند و ضمن قرائت سوابق کاری و تحصیلی ایشان، منابع انسانی را قلب تپنده هر شرکت دانستند و اظهار داشتند که گروه سمیکو نهایت همکاری را در راستای تحقق اهداف تدوین شده با ایشان خواهند داشت و در آخر آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون الهی را از درگاه ایزد منان خواستار شدند. 
ان شا الله.
روابط عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا 
 
 
 
    گروه خبري   :   اخبار شرکت تاریخ    :   1397/05/17 ساعت    :   15:18:35
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید