جستجو:  
چهارشنبه 1 اسفند 1397
فراخوان صفحه اول > اخبار شرکت - جزئيات اخبار

شهادت حضرت امام محمّد تقی (ع) نهمین ستاره درخشان سپهر ولایت و امامت تسلیت باد


 
 
 
 
فرارسیدن سالروز شهادت فرزند بزرگوار حضرت ثامن الحجج، اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، مظهر جود و سخا حضرت امام محمد تقی (ع) را به تمامی مسلمانان و شیعیان جهان به ویژه به همکاران و سهامداران محترم تسلیت عرض می کنیم.
فرزند بزرگوار حضرت ثامن الحجج، نهمین مقتدای ایمان و رستگاری که با درایت و شجاعتی بی نظیر برگزاری جلسات مناظره و مباحثه و تربیت شاگردانی توانمند در حوزه علوم دینی را به عنوان موثرترین روش برای مبارزه با دشمنان دین و تحکیم و گسترش تشیع و تقویت فرهنگ شیعی برگزیدند. بدون شک در فضای خفقان حکومت عباسی جلسات مناظره حضرت جواد الائمّه علیه السلام و پاسخ های صریح و روشن علمی ایشان به پرسش های تمام دانشمندان آن زمان و طرح مسئله های علمی جدید و مبارزه روشنگرانه با فرقه های ضاله، نقشی بی بدیل در صیانت از دین مبین اسلام و حفظ خط فکری تشیع داشت. ضمن اینکه با تاکید برتقویت بنیه علمی مسلمانان همواره می کوشیدند تا جهان اسلام را به سلاح علم و ایمان مجهز کنند. از منظر حضرت جواد الائمه (ع) علم و دانش یکى از مهمترین عوامل رسیدن به کمالات عالى دنیوى و اخروى بود و از اینرو پیروان خود را به تحصیل علم و دانش توصیه و تشویق می کردند.
امید است که در سایه الطاف الهی و با تأسی به آن امام همام، خود را به زیور علم و ایمان بیاراییم و کسب معرفت و دانش را سرلوحه برنامه‏ زندگى خویش در عرصه های گوناگون فردی و اجتماعی قرار دهیم.

روابط عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا
 
 
 
 
 

    گروه خبري   :   اخبار شرکت تاریخ    :   1397/05/20 ساعت    :   08:53:33
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید