جستجو:  
چهارشنبه 1 اسفند 1397
فراخوان صفحه اول > اخبار شرکت - جزئيات اخبار

عید سعید قربان، عید از خود گذشتگی و پایداری مبارک باد.

 
 
 
 
  
عید سعید قربان تجلی با شکوه ترین مرتبه خضوع و بندگی در برابر حضرت حق و باشکوه ترین مرتبه تبری جستن از هوای نفس و تأسی به دریای لایزال ملکوت اعلی است.
روزی که خداوند سبحان، خلیل خویش را به آزمونی سخت فراخواند تا روحش را از پرتو عشق الهی منور سازد. دهمین روز از ماه ذی الحجه سالروز مرور زیباترین درس عبودیت در مکتب پیامبری وارسته است که فرزند خویش را به مسلخ عشق برد تا بشریت بیاموزد برای رهایی از اسارت نفس و رسیدن به قرب الهی می بایست از بند حصار وابستگی ها رها شد.
روزی که پس از غروب عرفه از راه می رسد و در فضایی که عطر استجابت دعای بندگان بر سر سجاده های نیایش مشام جان مسلمانان را می نوازد عاشقان کوی دوست را که جز به رضای خداوند نمی اندیشند، بشارت می دهد که با توسل به مقام ربوبیت حضرت حق و دل کندن از غیر او مسیر سعادت و نیکبختی را برگزیده اند.
بدینوسیله فرا رسیدن عید سعید قربان را به تمامی هموطنان به ویژه به همکاران و سهامداران محترم تبریک می گوییم و امیدواریم در عرفه با زدودن زنگار معصیت از قلب هایمان و در قربان با قربانی کردن همه نفسیات و منیات و تعلقات دنیوی، سر تسلیم در مقابل عزم و اراده الهی فرود آوریم و با اخلاص تمام، در کسب توفیقات الهی موفق و موید باشیم.
 
 
روابط عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا
 
 
 
 
 
 
    گروه خبري   :   اخبار شرکت تاریخ    :   1397/05/30 ساعت    :   18:29:49
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید