جستجو:  
شنبه 29 دی 1397
صفحه اصلی > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار

بازدید مدیرعامل گروه سایپا از شرکت گروه سمیکو

جناب آقای مهندس جهرودی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا صبح روز شنبه مورخ 96.12.12 درطی یک بازدید از شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا، با مدیر عامل شرکت ، آقای محمدرضا حیدری کرد زنگنه از نزدیک دیدار و گفت و گو کرد...
گزارش دیدار و بازدید مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا، جناب آقای مهندس جهرودی از شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا.
به گزارش روابط عمومی شرکت سمیکو: آقای مهندس جهرودی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا صبح روز شنبه مورخ 96.12.12 درطی یک بازدید از شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا، با مدیر عامل شرکت ، آقای محمدرضا حیدری کرد زنگنه از نزدیک دیدار و گفت و گو کرد و در جریان فعالیتهای گروه سمیکو قرار گرفت.
در این جلسه ابتدا مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا، مطالبی را در خصوص حوزه فعالیتهای شرکت عنوان نمود، سپس در ادامه توضیحاتی در خصوص زمینه های کاری شرکتهای تابعه هلدینگ ، شناسایی فرصتها و همکاری و هم اندیشی با شرکتهای گروه خودرو سازی سایپا مطرح و بحث و بررسی نمودند.
مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا تصریح کرد: شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا حامی سرمایه ها ی ارزشمند سهامداران زحمت کش گروه خودرو سازی سایپا می باشد و هدف اصلی این مجموعه صیانت از سرمایه ها و حداکثر سازی دارایی سهامداران است. همچنین ایشان ابراز نمودند ، تلاش خواهیم کرد تا عملکرد شرکت به گونه ای برنامه ریزی شود تا سهامداران از کمیت و کیفیت خدمات سهامداری رضایت کامل داشته باشند و بصورت شفاف و به نحو مقضی عملکرد هر دوره مالی و نتایج آن را به آگاهی آن قشر زحمتکش برسانیم.
بر اساس این گزارش در جریان بازدید مهندس جهرودی از محل اداری شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا، مدیر عامل شرکت سمیکو مسائل و مشکلات موجود نسبت به محل فیزیکی پرسنل و خدمات رسانی هرچه بهتر به جامعه سهامداران را مطرح کردند و مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا نیز علاوه بر پیگیری ، خواستار برطرف کردن هر چه سریعتر مشکلات و سایر کمبودها شدند. همچنین ایشان یادآور شدند با توجه به اینکه عمده سهامداران شرکت سمیکو از کارکنان گروه خودرو سازی سایپا هستند ، لازم است که نسبت به ایجاد فضایی مناسب و بهتر از گذشته جهت پاسخگویی به سهامداران با حفظ کرامت آنان در نظر گرفته شود و درخواستهایشان با سهولت بیشتری پیگیری گردد، در ادامه مهندس جهرودی با اشاره به نقش و جایگاه ویژه شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا در گروه ، نیاز همکاری متقابل بین شرکت سمیکو با شرکتهای گروه سایپا را مهم و استراتژیک ارزیابی کرده و تاکید داشتند، در آینده اقدامات مناسبی جهت برقراری ارتباط منطقی بین شرکت سمیکو و شرکتهای گروه در نظر خواهند گرفت .
در پایان این جلسه مدیرعامل محترم گروه خودرو سازی سایپا از تصمیمشان جهت بازدید از شرکتهای تابعه سمیکو در وقتی مناسب خبر دادند.
 
 
 

 
 
 
 
    گروه خبري   :   گروه خبری تاریخ    :   1396/12/13 ساعت    :   16:37:13
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید