جستجو:  
دوشنبه 1 مرداد 1397
صفحه اصلی > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار

برگزاری جلسه پیش مجمع گروه شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا

برگزاری جلسه پیش مجمع گروه شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا ( سمیکو ) در مردادماه 1396با حضور جمعی از نمایندگان سهامداران ...
 

موضوع: گزارش پیش مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده

 
 پیش مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا در تاریخ 1396.05.18 در سالن اجتماعات گروه خودرو سازی سایپا با حضور جمعی از نمایندگان سهامداران ، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا و اعضاء محترم هیئت مدیره برگزار گردید.
 
بنابر این گزارش و پس از بحث و تبادل نظر موارد ذیل به تصویب رسید:
1) صیانت از حقوق سهامداران و پرسنل محترم گروه خودروسازی مورد تاکید حاضرین قرار گرفت و با عنایت به نامه اعضای حقیقی منتخب کارگران و پاسخ هیئت مدیره گروه سایپا این اتفاق نظر حاصل گردید که 3 عضو از 5 عضو هیئت مدیره همانند توافق و روال قبلی در سنوات گذشته از نمایندگان کارگران محترم گروه سایپا باشند و همچنین مجمع نیز در شهریور ماه 1396 برگزار گردد.
 
2) هم اندیشی در خصوص شرایط ورود سهامداران جدید (پرسنل محترمی که در گذشته انصراف داده اند و مجددا تصمیم به خرید سهام دارند) مابین نمایندگان و هیئت مدیره صورت پذیرفت و مقرر گردید که به جهت ارج نهادن به صبر و شکیبایی سهامداران فعلی که در دوره های قبل نیز همراه گروه شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا بوده اند، عواید شرکت در وهله اول به سهامداران حاضر تعلق گیرد و هیئت مدیره نیز در این خصوص تصمیم گیری مناسب را اتخاذ نماید و در اسرع وقت به اطلاع سهامداران محترم برساند.
 
3) با عنایت به پیشنهاد نمایندگان سهامداران مقرر گردید فرایند نقل و انتقال سهام با استفاده از نرم افزارهای جاری تسهیل گردد و پیرو اظهارات مدیر عامل گروه سمیکو مشخص گردید در سال 1396 نرم افزاری جهت ثبت درخواست خرید و فروش سهام توسط واحد فناوری اطلاعات شرکت تهیه گردیده و به اتمام رسیده است که به جهت برخی موارد قانونی اجازه بهره برداری صادر نگردیده است، شایان ذکر است هیئت مدیره محترم تکلیف نمودند تا مسئولین مربوطه در اولین فرصت موضوع فوق را بررسی و تا حصول نتیجه نهایی پیگیری لازم را مبذول نمایند و متعاقبا اطلاع رسانی نیز صورت پذیرد.
 
4)با توجه به کثرت سهامداران و در راستای تسریع در امور رفاهی ایشان، نمایندگان محترم قول مساعد دادند تا جهت بروزآوری بانک اطلاعاتی سهامداران در دوره های متناوب (حداکثر سه ماهه) لیست جابجایی کلیه سهامداران فعال در واحدهای مشغول به خدمت خود را به گروه سمیکو ارائه نمایند و هیئت مدیره نیز از همکاری و همراهی نمایندگان تشکر و قدردانی نمودند.
 
5)هیئت مدیره سمیکو موافقت خود را نسبت به پیشنهاد نمایندگان سهامداران در خصوص را ه اندازی سامانه اطلاع رسانی از طریق SMS اعلام نمودند و تاکید گردید تا نسبت به گسترش هرچه بیشتر قابلیت فوق اقدامات لازم صورت پذیرد.
 
* شایان ذکر است رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا از زحمات مدیر عامل سمیکو به دلیل برگزاری مجامع شرکت در موعد مقرر خود و عدم تاخیر در برگزاریها تشکر و قدردانی نمودند.
 با احترام
روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    گروه خبري   :   گروه خبری تاریخ    :   1396/05/22 ساعت    :   13:32:44
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید