جستجو:  
سه شنبه 28 اسفند 1397
صفحه اصلی > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار

عید سعید فطر مبارک باد

عید سعید فطر تجلی و نماد خداخواهی، جشن دوری از معصیت و گناه و اوج امیدواری و تمسک به رحمت و مغفرت الهی است. اینک که یک ماه ..
 
  
 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
اللهم اهل الکبریاء و العظمه و اهل الجود والجبروت و اهل العفو و الرحمه و اهل التقوی و المغفره ...
 
سپاس آن دانای بی نیاز را که لطف و کرمش را بر ما بندگان تمام نمود و نعمت حضور بر خوان ضیافتش را در ماه صیام به ما ارزانی داشت.
عید سعید فطر تجلی و نماد خداخواهی، جشن دوری از معصیت و گناه و اوج امیدواری و تمسک به رحمت و مغفرت الهی است. اینک که یک ماه از پالایش معنوی جان و درخشش نور وجودی ایمان در دلهای یکایک شما می گذرد، آمدن عید بندگی و قبولی طاعات و عبادات بواسطه رحمت بیکران حضرت حق، بهترین نوید و مژده ای است که روزه داران حقیقی درگاه احدیت را شادمان و مسرور می سازد و لذا خداوند بزرگ را شاکریم که یک بار دیگر توفیق یک ماه بندگی و بهره مندی از سفره پر برکت ضیافت الهی و توفیق نزدیکی به بارگاه هستی بخش خود در ماه رمضان را در تقدیر همه ما مقدر و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری در ماه میهمانی خدا ، ماه تهذیب و تزکیه نفس، ماه زیباسازی درون و برون، حرکت از نفس اماره به نفس مطمئنه و بازگشت به اصل فطرت پاک خویش در روزها و شب های قدر، بار دیگر با یاری از درگاه پر مهر و محبت بی نهایتش به آرامش وصف ناشدنی دست یابیم. 
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما از درگاه خداوند متعال، عید سعید فطر را به همکاران عزیز ، سهامداران محترم و خانواده های محترمشان تبریک عرض نموده و از صاحب ضیافت رمضان خاضعانه طلب می نماییم که بهترین سرنوشت را در این ماه رحمت و برکت، برای بندگان خالص خویش رقم زده باشد و از این پس نظاره گر تحکیم پیوندهای وحدت و همدلی، گسترش آزادی، عدالت، امنیت و رفاه، سعادت و پیشرفت در جهان باشیم.
امیدواریم رحمت رمضان تا همیشه بر فضای جان و دلمان جاری بماند و توفیق بهره مندی از فیوضات ماه پرخیر و برکت رمضان را در سال های آینده به همگان عطا فرماید. ان شالله.

روابط عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا
 
 
 
    گروه خبري   :   گروه خبری تاریخ    :   1397/03/23 ساعت    :   09:17:18
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید