جستجو:  
سه شنبه 28 اسفند 1397
صفحه اصلی > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا برگزار شد.

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا صبح روز دوشنبه مورخ 97/02/17 در تهران بزرگراه نواب ، مجتمع ...
 
 
 گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا ( سهامی خاص ) 17 اردیبهشت ماه 1397
به شماره ثبت 312499 و شماره شناسه ملی10103511827 
 
جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا (سهامی خاص) در ساعت 10:00 صبح روز دوشنبه مورخ 97/02/17 در تهران بزرگراه نواب ، مجتمع تالارهای پردیس کیان، با حضور مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا و اعضاء هیات مدیره و اکثریت صاحبان سهام یا نمایندگان قانونی آنان به میزان بیش از 74 درصد و حسابرس و بازرس قانونی شرکت و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار تشکیل گردید.
ابتدا هیات رئیسه مجمع از میان سهامداران با رعایت ماده 101 لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت و اساسنامه شرکت با اکثریت نسبی آراء به شرح ذیل انتخاب شدند.
آقای مهندس سیداکبر هاشمی بعنوان رئیس مجمع، آقای دکتر علیرضا بادکوبه و آقای دکتر حمید ابدالی به عنوان ناظر و خانم هما رستمی بعنوان دبیر مجمع انتخاب شده اند.
پس از رسمیت جلسه در ابتدای این مجمع گزارش اهم فعالیتهای هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا توسط یکی از اعضای هیئت مدیره بیان شد و بعد از آن گزارش بازرس قانونی و حسابرس مستقل توسط مدیرعامل موسسه حسابرسی رهبین قرائت گردید و سپس گزارش تکمیلی نیز توسط آقای دکتر حیدری کرد زنگنه (مدیر عامل و عضو موظف هیات مدیره) به شرح ذیل به مجمع ارائه گردید.
آقای دکتر حیدری کرد زنگنه در سخنرانی خود به سرمایه گذاریهای زود بازده تاکید داشتند و ابراز نمودند شرکت می بایستی به سمت اقتصاد بی وزنی حرکت کند و از اقتصاد کلنگی یا همان اقتصاد سنتی فاصله بگیرد چون اقتصاد سنتی فقط اشتغالزایی خوبی دارد و بعلت گران بودن بهای تمام شده محصولات و خدمات دیگر سودآور نیست و به همین دلیل در عصر حاضر بیشتر کشورها به سمت اقتصاد بی وزنی جهش داشته اند که همان اقتصاد دیجیتالی یا مجازی است و در این خصوص کشور امریکا را به عنوان مثال مطرح کردند که این کشور در حال حاضر بیش از 65% فعالیتهای صنعتی خود را بر پایه اقتصاد بی وزنی و 35 % آن را در اقتصاد سنتی بنا نهاده است.
ایشان به فعالیتهای آتی هیات مدیره برای سال 1397 که در ابتدای جلسه ارائه گردید، اشاره نمودند و فرمودند همه آنچه که در آن بخش توضیح داده شده دارای برنامه بوده و کارشناسی شده است و شرکت گروه سمیکو ضمن حفظ و ارتقاء خدمات و کسب و کار خود در گروه سایپا ، قطعا به بازارها و سرمایه گذاریهای خارج از گروه نیز ورود خواهد کرد که برخی از آن فعالیتها به اختصار عنوان می گردد:
• ایجاد شرکت اعتباری پرداخت و تجارت الکترونیکی
• سرمایه گذاری در انرژیهای نو و در حوزه پنلهای خورشیدی و پس از آن ورود به عرصه صنایع نیروگاههای خورشیدی
• سرمایه گذاری در صنعت بیمه با خدمات بیمه ای متنوع و نوین
• اصلاح و ارتقاء پرتفوی شرکت و تشکیل کمیته ی کارشناسی و بازارگردانی روی پایه سهم سایپا
مدیر عامل شرکت اعلام کردند که شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا منبعد یک شرکت شیشه ای خواهد بود یعنی بدین معنا که هر گونه فعالیت اعم از درآمد و هزینه ها در سایت شرکت قرار میگیرد تا همگان آن اطلاعات را رویت نمایند. بطوریکه هم اکنون علاوه بر صورتهای مالی سالهای قبل ، صورتهای مالی سال 1396 در دسترس شماست و ما عهد کردیم که شفافیت را بطور مطلوب در شرکت اجرا کنیم. از طرفی در همین جا به اطلاع شما میرسانم که چنانچه هر کسی در گروه سرمایه گذاری کارکنان و زیرمجموعه های آن فسادی را در سیستم ما کشف کنند به فرد افشاء کننده فساد جایزه ویژه ای میدهیم و از ایشان رسما تقدیر بعمل می آید و اگر این شخص از کارکنان گروه باشد قطعا علاوه بر جایزه، نامبرده را ارتقاء خواهیم داد.
پس از آن در مورد اجرای افزایش سرمایه اظهار داشتند که ان شاء ا... حداکثر تا پایان نیمه اول سال جاری آن را به ثبت خواهیم رساند.
در پایان مجمع پس از استماع گزارش هیئت مدیره و گزارش حسابرس و بازرس قانونی و بحث و تبادل نظر ضمن رعایت ماده 88 قانون اصلاح قسمتی از قانون تجارت صورتهای مالی شرکت اصلی و تلفیقی گروه برای دوره مالی منتهی به 1396/10/30 با اکثریت حاضرین مورد تصویب قرار گرفت و در ازاء هر سهم مبلغی معادل 50 ریال بعنوان سود در نظر گرفته شد.
ضمنا موسسه خدمات مدیریتی حسابرسی فاطر (حسابداران رسمی) با شناسه ملی 10100188574 بعنوان بازرس اصلی و موسسه حسابرسی رهبین (حسابداران رسمی) با شناسه ملی 10100379311را بعنوان بازرس علی البدل شرکت به مدت یکسال انتخاب نمودند و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار تعیین گردید.

روابط عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    گروه خبري   :   گروه خبری تاریخ    :   1397/02/19 ساعت    :   17:55:18
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید