جستجو:  
چهارشنبه 1 اسفند 1397
صفحه اصلی > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار

میلاد با سعادت رسول الله حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت مبارک باد


 
 
 
 

ربیع، ماه زیبایی هاست، تجلی رحمت الهی بر هستی و کائنات و طلوع آفتاب حقیقت که از سرزمین وحی متجلی شد و جهانی را از عطر آگاهی بخش حضورش بهره مند ساخت. چه اتفاقی بالاتر که پیامبرت، رسول الله باشد و چه عزتی والاتر که دینت، اسلام باشد. همانطور که خداوند سبحان در آیه 19 سوره مبارک آل عمران می فرماید: « ان الدین عند الاسلام» که در حقیقت، دین نزد خدا همان اسلام است.

ماه ربیع الاول یاد آور فرخنده میلاد آخرین رسول خدا، حضرت محمد مصطفی(ع) است که همانا نماد و اسوه حسنه و مبلغ توحید ناب محمدی است. پیامبری که مبشر خرد و مبلغ مهربانی و تجلی لطف بی کران خالق بر مخلوق به مصداق"لولاک لما خلقت الافلاک" را که به یمن آن روح وحدت و اخوت در بین مؤمنان و مسلمانان دمیده می شود و به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است.

حضرت محمد مصطفی (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام، دین رحمت و شفقت ، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره مند ساخت.

تقارن میلاد آخرین پیام آور الهی با ولادت امام صادق (ع)، مؤسس مذهب جعفری، تبلور جاودانگی عشق خالق بر بوم هستی و مایه مسرت امت محمدی و ذریه علوی است.

فرا رسیدن 17ربیع الاول خجسته سالروز رسول مهربانی و عزت ، مبشر آگاهی و حکمت ، پرچمدار عدالت و برابری حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص)، آغاز هفته وحدت و همچنین میلاد مسعود و فرخنده امام جعفر صادق (ع)، ششمین اختر تابناک امامت و ولایت و مؤسس مذهب جعفری بر تمامی مسلمین، همکاران و سهامداران گرامی تبریک و تهنیت باد.

امید است ، خدای منان برهمه منت نهد تا با خوشه چینی از خرمن باغ معرفت، اخلاق، عزت و کرامت این اسوه های بی بدیل،بتوانیم در این راه سترگ گام برداریم.

آمین یا رب العالمین
 
روابط عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا
 
 
 
    گروه خبري   :   گروه خبری تاریخ    :   1397/08/30 ساعت    :   14:40:55
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید