پنجشنبه 23 مرداد 1399 | En | Fa

شركت گروه سـرمایه‌گذاری كاركنان سایپا
SAIPA EMPLOYEES INVESTMENT COMPANY

 

ولادت با سعادت یگانه بانوی عشق و ایمان، حضرت فاطمه زهرا (س) مبارک باد

 

 

 

« تنها به واسطه مقام مادر است که می توان صفات رحمانیت خداوند را تصور کرد»

سلام بر زهرا (سلام ا.. علیها)، دخت پیامبر خدا و همسر و همپای علی(ع) ، سلام بر فاطمه که آیه رحمت حق بود و مایه نعمت، سلام بر فخر زمین و جوهر دین، هم او که مظهر عشق و صفا بخش دلها و قلبهاست و سلام بر شما دلاور زنان که سرچشمه محبت و کانون عاطفه و مهرید، همپای مردان در صحنه‌های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی حاضر می‌شوید و با عزم و اراده ای استوار برای بهتر زیستن تلاش می‌کنید.

روز بیستم‌ جمادی‌ الثانی‌، همزمان با نزدیک شدن ایام سال نو، بهارمان رنگ و بویی فاطمی میگیرد. چراکه پیوند بهار و رستاخیز طبیعت همزمان است با ولادت با سعادت بزرگ بانوی دو عالم، فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن و روز مادر. بزرگ بانویی که نامش برگرفته از «فاطر السموات» بوده و سرمنشأ رحمت و عنایت است .اوکه در جایگاه دختر رسول گرامی اسلام، گوهر گنجینه حیا و نماد عصمت و پاکی است و به عنوان همسر ولی خداوند، برترین همسر و تداوم بخش سلاله پاک محمدی, واسطه‌ فیض امامت و جلوه‌ای از جمال خداوند در عالم هستی است. بانویی‌ که‌ مادر مومنان و معلم‌ بزرگ‌ اسلام‌ بود و فرزندانی چون‌ حسن‌ و حسین‌ و زینب‌ سلام‌ الله‌ علیهم‌ را تحویل‌ جهانیان‌ داد و به اسلام جان دوباره و زندگی جاویدان بخشید .مرور هر لحظه از عمر پربرکت حضرت فاطمه (س) یادآور جایگاه رفیع و مرتبت والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی است .هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر نیز فرصت ارزشمندی برای تکریـم و تجلیـل مادران و زنان جامعه اسلامی و ترویج ارزش ها، فضائل و کرامات بانوی اول اسلام در فضای این سرزمین است. امید است که همگام با نو شدن طبیعت و به برکت این میلاد فرخنده و شکوفایی بهار معنویت، زوایای زندگی سراسر نورانیت حضرت زهرای مرضیه (س) را به دقت بنگریم و آموزه های آن را که تضمین کننده سعادت دنیوی و اخروی است به کار بندیم.

بدینوسیله سالروز ولادت فرخنده و باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، فخر زنان عالم، که به نام پرشکوه و جلال "زن" و هم چنین روز مادر "این فرشته زمینی" نامگذاری شده است را به تمامی همکاران محترم و سهامداران به ویژه بانوان گرامی شاغل در مجموعه تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.

 

 

 

 

Copyright © 2018 By www.semico.ir All Rights Reserved
Powered By Semico