پنجشنبه 23 مرداد 1399 | En | Fa

شركت گروه سـرمایه‌گذاری كاركنان سایپا
SAIPA EMPLOYEES INVESTMENT COMPANY

 

میلاد با سعادت واسطه فیض خداوند،حضرت امام حسن عسگری (ع) مبارک باد

فرا رسیدن میلادها و شهادتها فرصتی برای تدبر در آیین پاک امامان و صالحان است .امامانی که با از خودگذشتگی و تسلیم محض در برابر پروردگار و پرهیز از دنیا طلبی و تعلق خاطر به مردم، همیشه یاد و نامشان را جاودانه ساختند و تا زنده ایم به میلادشان شاد و به رحلتشان در سوگ خواهیم بود .

هشتم ربیع الثانی ولادت با سعادت امام حسن عسکری (ع ) نیز نقطه عطفی در تاریخ تشیع بود. آماده سازی شیعیان برای ورود به دوران غیبت منجی بزرگ عالم بشریت حضرت صاحب الزمان (عج) مسئولیت خطیری بود که با صبر و بردباری و درایت بی نظیر ایشان به نیکوترین شکل به انجام رسید. ایشان در دوران امامت پر بار خویش، آثار مهمی از تفسیر قرآن و نشر احکام و بیان مسائل فقهی بر جای گذاشتند و بهره مندی مسلمانان از تعلیمات عالیه قرآنی، تبحر مسلمانان در فقه و فلسفه، ترویج مناظرات کلامی و نهادینه کردن اصل امامت در جامعه مسلمین، از دیگر برکات دوران امامت حضرت امام حسن عسگری (ع) بود.
بار دیگر با تبریک ولادت خجسته یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت از خداوند متعال برای تمامی مسلمانان توفیق بهره مندی از تعالیم ارزشمند این امام همام و حرکت در مسیر حق و حقیقت را مسئلت داریم.

 

 

Copyright © 2018 By www.semico.ir All Rights Reserved
Powered By Semico