شنبه 17 خرداد 1399 | En | Fa

شركت گروه سـرمایه‌گذاری كاركنان سایپا
SAIPA EMPLOYEES INVESTMENT COMPANY

فرا رسیدن لیالی قدر و سالروز شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) تسلیت باد

 

بسم الله النور

 

شب های قدر اوج معنویت ماه مبارك رمضان از راه می رسد تا مومنان با دلی خالی از امیال و آرزوهای مادی برای توفیق بندگی خالصانه و حركت در مسیر كمال دعا كنند. خداوند به زیبایی هرچه تمامتر جایگاه شب قدر را در آیه مبارکه «لَیلَةُ القَدرِ خَیرٌ مِن‌ أَلف‌ِ شَهر» به بندگانش بشارت داده و قطعاً باید باور داشت که بهره بردن از شبی که فصل نزول انوار رحمانی بر بوستان جان های روحانی انسان است، با هیچ شب دیگری قابل مقایسه نیست.

 قدر، زمان دل بریدن از تعلقات دنیوی و میعاد انسان با خداست. شب خوبی ها، نیکی ها، زیبایی ها و شب راز و نیازاست. شبی که ملائک به بزرگی آن به  زمین می آیند تا چشمان خسته و خیس شب زنده داران را با گلاب بهشتی بشویند. آنان می آیند تا غبار خطا و گناه را با عطر فردوس از دل ها بزدایند. شب گردش فرشتگان گرداگرد حجت الهی؛ شب بخشودن وتقدیر، شبی که خورشید فروزان حیات حضرت مولی الموحدین علی (ع)، در افق سحرگاه نوزدهم رمضان سال چهلم هجری در آسمان شهر کوفه به خون نشست و شمشیر مسموم كینه توزی و نفاق، در دستان جهل و تعصب فرق انسان عدالت گستری را شکافت که برترین مظهر شجاعت، زهد، علم و عدالت و مهرورزی بود. اما تلاش جاهلان برای خاموشی نور امامت بی نتیجه ماند تا همه ساله لیالی قدر یاد آور اراده الهی، بر مانایی و جاودانگی انسان وارسته ای باشد كه با گذشت قرن ها همچنان، کردار و گفتارش، روشنگر راه حق جویان و یکتاپرستان جهان برای مبارزه با ظلم و بی عدالتی است.

امسال كه بار دیگر توفیق عبادت و بهره‌گیری از معنویات خوان گسترده الهی در شب های دعا و استغاثه نصیب ما شده، با یاد مولود كعبه ، نخستین ستاره پر فروغ آسمان امامت و ولایت و نخستین شهید محراب، حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید و مظهر عدالت و مردانگی و حماسه آفرینی ، همنوا با دیگر شیعیان جهان شب های قدر را احیاء كرده و از خداوند می خواهیم تا به حرمت این شب های عزیز، سعادت حركت خالصانه در مسیر قرب الهی تقدیرمان شود.

در پایان با عرض تسلیت ایام سوگواری شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع)، توفیق بهره مندی از عنایات و الطاف ویژه حضرت حق در شب های قدر را برای تمامی هموطنان به ویژه سهامداران و همکاران محترم از خداوند منان مسئلت می نماییم.

 

Copyright © 2018 By www.semico.ir All Rights Reserved
Powered By Semico