پنجشنبه 23 مرداد 1399 | En | Fa

شركت گروه سـرمایه‌گذاری كاركنان سایپا
SAIPA EMPLOYEES INVESTMENT COMPANY

 

فرا رسیدن ایام حزن انگیز فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تسلیت باد

 

 

السلام علیک یا فاطمة الزهرا (س) یا بنت رسول الله (ص)

فاطمه گلی است که بوستان بهشت را زینت بخشیده است. پیامبر اکرم (ص)

حضرت زهرا مرضیه (س) بانویی است که در دامان پر مهر خدیجه کبری، شیر زن صدر اسلام پرورش یافته و پدرش، محمد بن عبدالله (ص)، قطب عالم امکان است؛ همسرش علی مرتضی (ع) است که مقیاس عدل و دادگری است و مادر زینب و حسنین است. فرزندانی بدین گونه رشید و سرافراز که دنیا را به تسخیر منش و رشادت و از خودگذشتگی خویش در آوردند.

دهه فاطمیه روزهای غم بار سوگواری بر شهادت بزرگ بانویی است که معیار فضایل بود و همگان را به پارسایی و پایداری فرا می‌خواند. حضرت زهرای مرضیه (س) ام ابیها بود و تکیه گاه پیامبرعظیم الشان اسلام؛ و بزرگ ترین آموزگار بانوان جهان. او که در دوران حیات خویش، نمونه عصمت و صبر و ایثار بود و با شهادت مظلومانه و سیره زندگی خود به جهانیان آموخت هر کس به ریسمان الهی و خاندان نبوت تمسک جوید، بی تردید راه حق و حقیقت را برگزیده است و تا همیشه تاریخ در اذهان بیدار دلان جهان زنده خواهد ماند. شهادت حضرت زهرا(س) تنها واقعه ای تاریخی نیست؛ بلکه آموزه ای متعالی در باب دفاع از آرمان‌های دینی و ارزش‌های اسلام است. امید است در این ایام با سوگواری بر غم شهادت دخت گرامی آخرین پیام آور نور و رحمت، بکوشیم تا پیروان شایسته‌ای برای مکتب اسلام بوده و با تاسی به سیره اهل بیت عصمت و طهارت در مسیر سعادت و بهروزی جامعه گام برداریم.

فرا رسیدن ایام حزن انگیز فاطمیه و ایام شهادت بزرگ بانوی جهان اسلام، بی بی دو عالم، اسوه مادران گیتی، و عصاره زلال کوثر، حضرت فاطمه زهرا (س) را به تمامی محبان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، همکاران و سهامداران محترم تسلیت می گوییم.

امید است در این ایام با سوگواری بر غم شهادت بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت فاطمه الزهرا (س) خداوند منان توفیق تفکر و تعمق در سیره زندگانی بزرگان دین مبین اسلام را به ما عطا فرماید تا بتوانیم در زمره پیروان راستین مکتب انسان ساز اسلام قرار گیریم .

 

 

Copyright © 2018 By www.semico.ir All Rights Reserved
Powered By Semico