امروز : جمعه 30 فروردین 1398

شركت گروه سـرمایه‌گذاری كاركنان سایپا
SAIPA EMPLOYEES INVESTMENT COMPANY

 

نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد                                                                    عالم پیر دگر باره جوان خواهد شد

 

بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است. بهار نماد جلوه گاه الهی در باز آفرینش طبیعت است و نوروز طلیعه این دگرگونی شگرف و پیامی است به آدمی برای از خود رستن و به او پیوستن. بهار، رستاخیز طبیعت و پیام آور تحول و تازگی است و ما را به تاملی در خویشتن خویش فرا می خواند، باشد تا در ترنم این رویش سبز، به تولدی دوباره بیاندیشیم، تولدی برای فردا  و نوروز جشن تحول به احسن الحال ، جشن شادی و شکوفایی ، جشن همدلی و هم پیمانی ، زمان شنیدن ترنم پاکی صفای روح و جان ، جشن پیوند با گذشته و زنده نگهداشتن هویت فرهنگ ایرانی این مرز و بوم است.

فرارسيدن سال جدید و  بهار روح افزا را که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت است همه شما همکاران گرامی و سهامداران ارجمند تبریک و تهنیت عرض می نماییم و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان مسألت می نماییم.

امید است در سال جدید با ارتقاء سطح تعلق و تعالی سازمانی و روحیه مشارکت جویی ، براي تحقق تعهدات و نائل شدن به چشم انداز و برنامه های پيش رو، همدل و همگام و با تلاشی مضاعف و عزمی جزم و با اتكا به اصول اخلاق مداری، صداقت، شایسته سالاری و خلاقیت و نوآوری در سال جديد در جهت اقتدار شرکت گام برداشته تا با استعانت از درگاه خداوند متعال شاهد پویایی، بالندگی و تحولات بنیادین در این شرکت باشیم و به حول و قوه الهي بدون ترديد موفقیت حاصل خواهد شد و از تلاش شبا نه روزی یکایک همکاران محترم در طول سال تشکر و قدردانی می نماییم.

شاد و سربلند باشید

روابط عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا

 

 

Copyright © 2018 By www.semico.ir All Rights Reserved
Powered By Semico