سه شنبه 28 خرداد 1398 | En | Fa

شركت گروه سـرمایه‌گذاری كاركنان سایپا
SAIPA EMPLOYEES INVESTMENT COMPANY

 

برگزاری آخرین مرحله ممیزی سیستم مدیریت کیفیت در شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا

 

برگزاری آخرین مرحله ممیزی سیستم مدیریت کیفیت

در شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا

 

 

شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا در راستای پیاده سازی و اخذ گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت IS 9001-2015 ، ISO 14001-2015 و ISO 45001-2018 و با هدف افزایش اثربخشی و کارایی در تمامی بخشهای سازمان و با توجه به اهداف و چشم انداز گروه سمیکو، فعالیت گسترده ای را در خصوص تدوین کلیه مستندات و الزامات فوق آغاز نمود که با تلاش و مشارکت همکاران در کلیه واحدها و در سایه رهنمودهای مدیریت محترم عامل جناب آقای محمدرضا حیدری کرد زنگنه به مرحله نهایی دست یافت.

شایان ذکر است آخرین مرحله ممیزی داخلی در تاریخ 97/11/10 در کلیه واحدهای شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا انجام خواهد شد . در همین راستا و طبق اعلام شرکت توف نورد ایران Tuv Nord Iran (مرجع صادر کننده گواهینامه ها) ممیزی Stage 1 در روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ 97/11/14 لغایت 97/11/15 صورت می پذیرد. با اجرای این سیستم کلیه فرآیندهای تدوین و تصویب شده بازبینی و عملیاتی خواهد شد.

یکی از اهداف ممیزی اندازه گیری فرآیندها از طرق مختلف می باشد، در این مرحله ممیزین مسئولیت کنترل و نظارت بر اجرای برنامه ها مطابق با روش اجرایی بر عهده خواهند داشت. استانداردهای مذکور قطعا در ارتقاء بهره وری و کاهش هزینه ها مؤثر خواهند بود و همچنین قابلیت رقابتی را در مجموعه و بازارهای خارجی تقویت خواهد نمود.

بهبود فرآیندهای سازمانی، کاهش هزینه ها و افزایش گردش سرمایه از طریق به کارگیری بهینه منابع، ارتقاء دانش فنی سازمان و کارکنان ، انعطاف پذیری و سرعت در پاسخگویی به نیازها از مزایای استقرار سیستمهای مدیریت کیفیت IMS می باشد. شایان ذکر است که شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا، یکی از اولین شرکت های گروه خودروسازی سایپا است که مفتخر به اخذ ISO 45001-2018 خواهد شد.

 

 

Copyright © 2018 By www.semico.ir All Rights Reserved
Powered By Semico