پنجشنبه 23 مرداد 1399 | En | Fa

شركت گروه سـرمایه‌گذاری كاركنان سایپا
SAIPA EMPLOYEES INVESTMENT COMPANY

 

ولادت با سعادت پرچمدار راستی و درستی، حضرت امام علی (ع) مبارک باد

 

ولادت با سعادت حضرت علی (ع) بزرگ‌مرد برابری و معنویت، مظهر شجاعت و انسانیت و همچنین روز پدر در ایامی که به نوروز و بهار طبیعت پیوند خورده است  نوید رحمت و برکت است.

در سیزدهمین روز از ماه مبارک رجب، مولودی در خانه کعبه قدم بر جهان هستی گذاشت که برهان دین بر خلق بود. شجاع ترین یاور مظلومان که تاریخ بشریت را با حماسه و رشادت‌های بی‌ نظیر خود در عرصه‌های عبودیت و انسانیت متحول ساخت. فصل به فصل زندگانی پر بار این امام همام از نخستین روزهای ترویج یگانه پرستی در فضای کفرآلود و پر مخاطره مکه و شجاعت بی بدیل ایشان در میدان های نبرد گرفته تا گسترش اسلام و پذیرفتن مسئولیت قضاوت و رهبری امت همه و همه سرشار از پند و حکمت و معرفت است.

بی شک امام علی(ع) پرچمدار راستی و درستی و یار راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام(ص)،در گسترش  معنویت  و خوبی و ارزش های الهی و توحیدی دین مبین اسلام، نقشی بزرگ و تلاشی والا داشته است و در همه مراحل زندگی پر برکت خویش، فرمانبردار آفریدگار و خدمتگزار مردم بوده است.

حضرت  علی(ع)  با پرورش نیکوترین فرزندان در مکتب آزادگی و انسانیت نیز برای پدران جهان برترین نمونه و الگو است. از این رو، فرخنده زاد روز یگانه مولود کعبه، شایسته ترین روز برای گرامیداشت مقام پدر است. پدرانی که می کوشند فرزندان این مرز و بوم را به شایستگی پرورش دهند و با حق و حقیقت آشنا کنند.

ضمن تبریک ولادت مولود کعبه، اولین امام شیعیان و  وصی پیامبر و نکوداشت روز پدر پیروی از سیره ی آن امام همام و سرافرازی و سربلندی پدران سخت کوش ایران اسلامی به ویژه همکاران و سهامداران ارجمند که با تلاش در جهت تحقق اهداف گام بر می دارند را از درگاه ایزد منان مسألت می نماییم.

 

 

Copyright © 2018 By www.semico.ir All Rights Reserved
Powered By Semico