شنبه 10 خرداد 1399 | En | Fa

شركت گروه سـرمایه‌گذاری كاركنان سایپا
SAIPA EMPLOYEES INVESTMENT COMPANY

روز جهانی کار و کارگر مبارک باد

دست هایت که آیینه تلاش روزگارند پر برکت باد!

کارگر واژه‌ایست که به هر دلیل مترادف آن در فرهنگ ما زحمت است و تلاش. واژه‌ای که از آن روزی حلال و فرزندان پاک قدم به عرصه جامعه می‌گذارند. یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی است که از کارگران زحمتکش، پر توان و تلاش گر که با همت والای خود چرخ صنعت و تولید را به گردش در می‌آورند و کار را عبادت و تلاش خود را در سرنوشت ملت و کشور موثر می‌دانند تجلیل و قدردانی گردد.

یازدهم اردیبهشت ماه فرصت تجلیل از کار و تلاش بندگانی است که در راه سعادت و سربلندی و پیشرفت امور جامعه با جدیت گام بر می دارند. این روز بزرگ را به همه كارگران شرافت مند، و سخت کوش کشورمان كه در پيروزى انقلاب اسلامى ايران و تداوم آن نقش سازنده و حضور فعال داشته و دارند تبريك گفته و به روان پاك کارگران شهیدی که برای حفظ استقلال و تمامیت ارضی ایران عزیز در هشت سال دفاع مقدس  جان  خویش را در طبق اخلاص نهادند درود مى‌فرستم.

توجه به جایگاه و اعتبار کارگران در جامعه اسلامی از مهمترین مسایلی است که در نگاه قرآن و معصومین(ع) بر آن تاکید فراوان شده است. بدون شک گرامیداشت مقام و منزلت کارگر به یک روز محدود نمی گردد و به فرموده  بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) نیز هر روز،  روز کارگری و کارگران است. کارگران عزیزی که با اراده ای قوی و روحیه خستگی ناپذیر برای کسب روزی حلال تلاش کرده و "استقلال" و "خودکفایی" را در همه عرصه‌ها و در سایه خود باوری معنا می کنند. انسان های شریفی كه باور دارند لازمه استقلال اقتصادی کشور توسعه و ارتقاء کیفی توليدات داخلى است که آن هم به مدد كار و ابتكار سازنده محقق می شود و خوشبختانه در سرزمین پهناور ایران امروز چنین انسان های سخت کوش و کارگران با انگیزه ای مسئولیت به حرکت درآوردن چرخ های تولید و تحول اقتصادی را به دوش گرفته اند.

در پایان با تشکر مجدد از تلاش‌های همه کارگران پرتلاش شاغل در بخش های دولتی و خصوصی، این روز خجسته را به یکایک آنان تبریک می‌گوییم و از درگاه خداوند منان برای این عزیزان و خانواده شان سلامتی و موفقیت مسئلت داریم.

 

Copyright © 2018 By www.semico.ir All Rights Reserved
Powered By Semico