شنبه 10 خرداد 1399 | En | Fa

شركت گروه سـرمایه‌گذاری كاركنان سایپا
SAIPA EMPLOYEES INVESTMENT COMPANY

عید سعید غدیر خم، عید اکمل دین و اتمام نعمت مبارک باد.

((من کنت مولاه فهذا علی مولاه ))

 

واقعه غدیر عظمت اسلام را معنا داد و با تفکر عمیق عدالت خواهی، سعادت بشری را به عینیت رساند و امید به هدایت الهی را تجسم بخشید.

غدیر روز ولایت و امامت و نشانه تداوم حرکت نبوت در مسیر امامت است تا امت اسلامی با فروغ نور ولایت راه عدالت را بپیماید و با پیوند نبوت و امامت به سرچشمه علم و حکمت الهی دست یابد.

غدیر، تداوم رسالت آخرین پیام آور نور و رحمت در ولایت حضرت على(ع) و عید عدالت است.غدیر جلوه ماندگار تفکری است که از تابش همیشگی خورشید هدایت بر مسیر حرکت مسلمانان و تضمین سعادت آنها در سایه تمسک به امامت حکایت می کند. روزی فراموش نشدنی که منشاء تحولی شگرف در جامعه مسلمانان و فرصت شکرگزاری از نعمات پروردگاری است که بندگان خویش را به نعمت ولایت متنعم ساخت.

آن روز در حجـة الوداع، پیامبر عظیم الشأن اسلام در واپسین روزهای عمر پر برکت خود، جمعیت عظیمی از مسلمین را گرد آورد تا حجت را بر مسلمین تمام نماید.آن حضرت دستان فخر دو عالم، مولای متقیان حضرت علی (ع)، عصاره تعبد و تقوی را بالا برد و از همه خواست پس از ایشان، در سایه ولایت علی (ع) ولی مؤمنان، الگوی عدالت و ایمان و اسوه شجاعت و معرفت، در مسیر متعالی دین مبین اسلام گام بردارند.

امیر المؤمنین علی (ع) به راستی گوهر درخشان معنویت و اخلاص و نماد واقعی عدل و برابری و مساوات است و پیامبر گرامی اسلام با دور اندیشی برخاسته از معنویتی الهی و منبعث از وحی، تداوم مسیرقدسی نبوت و رسالت عظیمی که بر عهده خود می دیدند را در حضرت علی (ع) متبلور دیدند و بدینسان دین مبین اسلام را کامل نمودند.

فرا رسیدن 18 ذی الحجه، عید سعید غدیر خم، هنگامه طلوع آفتاب امامت از آسمان نبوت، موسم اکمال دین و ارادت به ساحت کبریایی مولای عشق و ایمان، علی (ع) را صمیمانه خدمت همه شما بزرگواران به خصوص به همکاران و سهامداران محترم تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
امیدواریم خداوند متعال شایستگی درک همه ابعاد این واقعه عظیم را به ما ارزانی دارد و همواره توفیق داشته باشیم از آیینه غدیر برای اعتلای همه جانبه کشور و ارتقای فرهنگ وحدت، درس ولایتمداری بیاموزیم. 

 

Copyright © 2018 By www.semico.ir All Rights Reserved
Powered By Semico