شنبه 10 خرداد 1399 | En | Fa

شركت گروه سـرمایه‌گذاری كاركنان سایپا
SAIPA EMPLOYEES INVESTMENT COMPANY

 

راهنمای استفاده از سامانه سهامداران 

 

سهامداران محترم شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا (سمیکو) برای مشاهده اطلاعات سهامداری لازم است که از صفحه اصلی سایت بر روی گزینه "سامانه سهامداران" کلیک نمایند.

 

 

در مرحله بعد با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور در کادر مربوطه، سهامدار وارد صفحه "حساب کاربری" خود خواهد شد.

 

 

* توضیح اینکه نام کاربری همان کد سهامداری و رمز عبور شماره ملی سهامدار می باشد، که در هر زمان سهامدار می تواند نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نماید. ( به سهامداران محترم توصیه می شود برای امنیت بیشتر، پس از اخذ کد سهامداری و در اولین فرصت و بعد از آن به صورت دوره ای نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نمایند)

 

جهت استفاده هر چه بهتر سهامداران محترم، اطلاعات حساب کاربری در قالب هفت گزارش مجزا ارائه شده است.

"در ادامه به صورت جداگانه و به اختصار توضیح داده خواهد شد"

 

1- اطلاعات کلی سهامدار

با انتخاب این آیکن سهامدار خلاصه ای از وضعیت سهامداری خود که شامل : تعداد سهام موجود، آخرین تاریخ نقل و انتقال سهام خود و میزان مطالبات می باشد را مشاهده خواهد نمود.

 

 

2- اطلاعات هویتی

در این قسمت سهامدار اطلاعات هویتی خود که شامل اطلاعات شناسنامه و کارت ملی خود می باشد را مشاهده می نماید. به سهامدار محترم توصیه می شود در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در اطلاعات هویتی خود نسبت به اصلاح آن از طریق این سامانه یا اطلاع به امور سهام اقدام نمایند.

 

3- اطلاعات ارتباطی

در این قسمت اطلاعاتی که شرکت در صورت لزوم بتواند با سهامدار ارتباط برقرار کند قابل مشاهده می باشد. این اطلاعات شامل آدرس، شماره تلفن، شماره موبایل، کد پستی، نمابر (فکس) و پست الکترونیکی می باشد.

 

4- کاردکس نقل و انتقالات

در کاردکس نقل و انتقالات سهامدار می تواند هر گونه تغییر در موجودی سهام خود که ناشی از خرید و فروش، افزایش سرمایه و یا نقل و انتقال قهری می باشد را مشاهده نماید.

 

5- اطلاعات مالی

در این قسمت اطلاعات مالی، گردش ریالی حساب کاربری سهامدار که شامل : تصویب سود نقدی در مجامع عمومی سالیانه، واریز سود نقدی به حساب بانکی سهامدار، مبالغی که تحت عنوان 3 درصد یا 4 درصد  از حقوق پرسنل شرکت های گروه خودرو سازی سایپا کسر و جهت خرید سهام بنام ایشان به حساب شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا واریز می گردد و نحوه تبدیل آنها به سهام قابل مشاهده می باشد.

 

6- برگه های سهام

در حال حاضر بدلیل اینکه برگه های سهام باید در فرمهای مخصوص چاپ و ممهور به مهر شرکت گردد، سهامداران لازم است برای دریافت برگه های سهام خود به نماینده شرکت محل فعالیت خود مراجعه و یا با امور سهام این شرکت به شماره های 

46046294 - 46046297 - 46046304

داخلی 121 ، 126 و 127 تماس حاصل نمایند.

 

 

7- صورتحساب دوره

گزارش "صورتحساب دوره" مبالغی را که در مجامع عمومی سالیانه در دوره های مختلف تحت عنوان "سود نقدی" مورد تصویب قرار گرفته و از حاصلضرب موجودی سهام هر سهامدار در مقطع برگزاری مجمع در سود نقدی هر سهم بدست می آید ارائه می نماید.

 

 

امور سهام شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا

بهار 1397

 

 

Copyright © 2018 By www.semico.ir All Rights Reserved
Powered By Semico