یکشنبه 14 آذر 1400 | En | Fa

شركت گروه سـرمایه‌گذاری كاركنان سایپا
SAIPA EMPLOYEES INVESTMENT COMPANY

بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است. بهار نماد جلوه گاه الهی در باز آفرینش طبیعت است و نوروز طلیعه این دگرگونی شگرف و پیامی است به آدمی برای از خود رستن و به او پیوستن. بهار، رستاخیز طبیعت و پیام آور تحول و تازگی است و ما را به تاملی در خویشتن خویش فرا می خواند، باشد تا در ترنم این رویش سبز، به تولدی دوباره بیاندیشیم، تولدی برای فردا  و نوروز جشن تحول به احسن الحال ، جشن شادی و شکوفایی ، جشن همدلی و هم پیمانی ، زمان شنیدن ترنم پاکی صفای روح و جان ، جشن پیوند با گذشته و زنده نگهداشتن هویت فرهنگ ایرانی این مرز و بوم است.

فرارسيدن سال جدید و  بهار روح افزا را که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طیبعت است همه شما همکاران گرامی و سهامداران ارجمند تبریک و تهنیت عرض می نماییم و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان مسألت می نماییم.

امید است در سال جاری  با ریشه کن شدن بیماری کرونا و   با ارتقاء سطح تعلق و تعالی سازمانی و روحیه مشارکت جویی ، براي تحقق تعهدات و نائل شدن به چشم انداز و برنامه های پيش رو، همدل و همگام و با تلاشی مضاعف و عزمی جزم و با اتكا به اصول اخلاق مداری، صداقت، شایسته سالاری و خلاقیت و نوآوری در سال جديد در جهت اقتدار شرکت گام برداشته تا با استعانت از درگاه خداوند متعال شاهد پویایی، بالندگی و تحولات بنیادین در گروه خودروسازی سایپا  باشیم و به حول و قوه الهي بدون ترديد موفقیت حاصل خواهد شد .

همچنین  از تلاش شبا نه روزی یکایک همکاران محترم در طول سال تشکر و قدردانی می نماییم.

                                                                                                                                                                                                                                                                      شاد و سربلند باشید  ـ امیر چراغعلی  مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا

 

Copyright © 2018 By www.semico.ir All Rights Reserved
Powered By Semico