شنبه 10 خرداد 1399 | En | Fa

شركت گروه سـرمایه‌گذاری كاركنان سایپا
SAIPA EMPLOYEES INVESTMENT COMPANY

مراسم معارفه مدیر عامل شرکت ستاره سفیران آینده برگزار شد

 

مراسم معارفه مدیر عامل شرکت ستاره سفیران آینده با حضور جناب آقای دکتر محمدرضا حیدری کرد زنگنه مدیر عامل و عضو موظف هیات مدیره شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا و جمعی از مدیران هلدینگ و مدیران شرکت ستاره سفیران آینده در روز دوشنبه مورخ 98/03/20 رأس ساعت 11 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی در این مراسم آقای حیدری کرد زنگنه در خصوص ماموریت، فعالیتها و عملکرد شرکت ستاره سفیران آینده توضیحاتی ارائه نمودند و ابراز امیدواری کردند که با کوشش و همدلی و تشریک مساعی کارکنان و مدیران این شرکت، مسیر ترقی و تعالی بهتر از گذشته پیموده شود.

مدیر عامل سمیکو در ادامه مراسم با تشکر از زحمات مهندس نکونام مدیرعامل سابق این شرکت، از ایشان به عنوان مدیری توانمند و با اخلاق و فعال یاد کردند و تلاشهای مثمرثمر و صادقانه و عملکرد بسیار خوب مدیریتی ایشان را در راستای بهبود عملکردها و سودآوری شرکت ستاره سفیران طی دوران مسئولیت دانستند و اظهار داشتند که آقای نکونام بعنوان رئیس هیات مدیره در شرکت ستاره سفیران آینده انجام وظیفه خواهند نمود. سپس به معرفی مهندس بوذری و شرح سوابق خدمتی ایشان پرداختند و با ابلاغ حکمی مهندس بوذری را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ستاره سفیران منصوب و برای ایشان و مجموعه همکاران در این شرکت آرزوی توفیق نمودند.

در ادامه مهندس بوذری مدیرعامل جدید شرکت ستاره سفیران ضمن اظهار خوشنودی از حضور در این جمع و تشکر از حسن نظر و انتصاب ایشان به عنوان مدیرعامل ستاره سفیران ، به معرفی و بیان دیدگاه ها و اهم برنامه های خود پرداختند.

 

 

Copyright © 2018 By www.semico.ir All Rights Reserved
Powered By Semico