پنجشنبه 23 مرداد 1399 | En | Fa

شركت گروه سـرمایه‌گذاری كاركنان سایپا
SAIPA EMPLOYEES INVESTMENT COMPANY

 

حضور فعال شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا در نمایشگاه بین المللی بورس،بانک،بیمه و معرفی فرصت های سرمایه گذاری

 

 

حضور فعال شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا

در نمایشگاه بین المللی بورس،بانک،بیمه و معرفی فرصت های سرمایه گذاری

 

 

 

شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا در پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و دهمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری کشور ( کیش اینوکس 2018 ) در جزیره کیش حضور یافت.

پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و دهمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری کشور با نام کیش اینوکس 2018 (Kish Invex 2018) از تاریخ 30 مهرماه 1397با حضور 360 شرکت کننده داخلی و خارجی و کلیه سازمانهای مناطق آزاد کشور در فضایی به وسعت ۲۱ هزار مترمربع در جزیره کیش آغاز شد و تا تاریخ سوم آبان ماه 1397 ادامه داشت.

نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری کیش اینوکس بستر مناسبی برای تبادل نظر، افزایش آگاهی و شناخت از فرصت‌ها، ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بخش مالی و چگونگی تامین منابع مالی . شناسایی زمینه‌های مختلف سرمایه‌گذاری را فراهم کرده و موجب ارتقای روش‌ها و فرآیندهای اجرایی، افزایش ارتباط و تعامل مخاطبان در جایگاه‌های مختلف بازارهای مالی شده است.

شرکت گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا نیز به عنوان نماینده گروه خودروسازی سایپا با هدف معرفی دستاوردها و پتانسیل های خود و تعامل دو سویه با سرمایه گذاران و همچنین جذب مشتریان حضوری فعال در این رویداد بزرگ داشت .

در طول این نمایشگاه شمار زیادی از اعضاء هیات مدیره، مدیران عامل، مدیران اجرایی و جمعی از کارگزاران سازمانهای اقتصادی و سرمایه گذاری شرکت ها و بانکهای کشور با هدف معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری از غرفه گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا دیدن کردند و به تبیین فعالیت‌ها و رویکردهای شرکت به بحث و مذاکره و هم افزایی حداکثری پرداختند.

 

 

 

Copyright © 2018 By www.semico.ir All Rights Reserved
Powered By Semico