پنجشنبه 7 مهر 1401 | En | Fa

شركت گروه سـرمایه‌گذاری كاركنان سایپا
SAIPA EMPLOYEES INVESTMENT COMPANY

عید سعید فطر مبارک باد

 

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم اهل الکبریاء و العظمه و اهل الجود والجبروت و اهل العفو و الرحمه و اهل التقوی و المغفره ...

سپاس آن دانای بی نیاز را که لطف و کرمش را بر ما بندگان تمام نمود و نعمت حضور بر خوان ضیافتش را در ماه صیام به ما ارزانی داشت.

 

عيد سعيد فطر تجلي و نماد خداخواهي، جشن دوري از معصيت و گناه و اوج اميدواري و تمسك به رحمت و مغفرت الهي است. اينك كه يك ماه از پالايش معنوي جان و درخشش نور وجودي ايمان در دلهاي يكايك شما مي گذرد، آمدن عيد بندگي و قبولي طاعات و عبادات بواسطه رحمت بيكران حضرت حق، بهترين نويد و مژده اي است كه روزه داران حقيقي درگاه احديت را شادمان و مسرور مي سازد و لذا خداوند بزرگ را شاکريم که یک بار دیگر توفیق یک ماه بندگی و بهره مندی از سفره پر برکت ضیافت الهی و توفيق نزديکي به بارگاه هستي بخش خود در ماه رمضان را در تقدير همه ما مقدر و فرصتي فراهم کرد تا با روزه داري در ماه میهمانی خدا ، ماه تهذيب و تزکيه نفس، ماه زیباسازی درون و برون، حرکت از نفس اماره به نفس مطمئنه و بازگشت به اصل فطرت پاک خویش در روزها و شب هاي قدر، بار ديگر با ياري از درگاه پر مهر و محبت بي نهايتش به آرامش وصف ناشدني دست يابيم.

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما همکاران و سهامداران محترم به درگاه خداوند متعال، امیدواريم رحمت رمضان تا همیشه بر فضای جان و دلمان جاری بماند و توفیق بهره مندی از فیوضات ماه پرخیر و برکت رمضان را در سال های آینده  به همگان عطا فرماید.

 

Copyright © 2018 By www.semico.ir All Rights Reserved
Powered By Semico