پنجشنبه 7 مهر 1401 | En | Fa

شركت گروه سـرمایه‌گذاری كاركنان سایپا
SAIPA EMPLOYEES INVESTMENT COMPANY

با نام و یاد خدای مهربان

همکاران گرامی ، سهامداران عزیز

با سلام و احترام

بهار می رسد و جهان با یافتن طراوت و تازگی و سرسبزی ، آینه تمام نمای قدرت و زیبایی خداوندی می شود.

فرا رسیدن بهار مجالی است گرانبها و ارزشمند برای حمد و سپاس خالق زیبایی ها و زمانی است برای اندیشیدن به قدرت لایتنهاهی و مواهب الهی   ! نوروز زمانی است برای نو شدن و آماده شدن برای حرکت به سوی کمال و نوروز 1401 متفاوت است که در آن نه سالی ! که قرنی نو می شود.

سال 1400 را در حالی پشت سر گذاشتیم که تمام شئون زندگی ما ایرانیان و همه جهانیان با چالشی سخت یعنی همه گیری ویروس کووید 19 درگیر بود   . در سالی که گذشت مشکلات و موانع ناخواسته ای در مسیر گروه سرمایه گذاری کارکنان سایپا قرار گرفت که مدیران، کارشناسان و تمامی همکاران دلسوز مجموعه در راستای مرتفع نمودن چالش ها و دستیابی به اهداف و انتظارات از هیچ کوششی دریغ نکردند.

اکنون زمان آن است که با تکیه بر تجربه گذشته و ترسیم افقی روشن برای آینده ، گام های بلندتری در مسیر رشد و پویایی برداریم و بی وقفه برای رسیدن به اهداف عالیه خود در جهت ایجاد ارزش بیشتر برای سهامداران عزیز و حمایت از کار و سرمایه ایرانی و ارتقای توان رقابتی و خدمت رسانی به آحاد جامعه تلاش کنیم.

ضمن مغتنم شمردن این فرصت و تبریک عید نوروز به همه همکاران گرامی، سهامداران عزیز و خانواده های محترمشان، جا دارد صمیمانه از تلاش، همدلی و همراهی يکايک همکاران خوب و صمیمی در نیل به اهداف مجموعه قدردانی نماییم  . امیدوارم به یاری خداوند بزرگ بتوانیم در سال جدید ضمن صیانت از اندوخته سهامدارن محترم، از تمام ظرفیت های موجود برای ساختن پشتوانه ای مطمئن برای آینده همکاران عزیز و خانواده های محترمشان استفاده کنیم.

سلامتی، سعادت و بهروزی شما را مسئلت داریم

احمد بذلی- مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره

Copyright © 2018 By www.semico.ir All Rights Reserved
Powered By Semico